Budget Tracker

Budget Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Budget Tracker, ay sonunda maaşı aldığınızda hesabınızı iyi yaparak nerelere ne kadar para yatıracağınızı hesaplayıp takip etmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Budget Tracker, Android ve iOS uygulama mağazalarında yer alan ücretsiz ve kullanışlı bir bütçe hesaplama uygulaması. Rahat bir kullanıma sahip olan uygulama sayesinde ay sonlarında paranızı nerelere ve ne miktarlarda harcadınız rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Türkçe olarak geliştirilen uygulama sayesinde ödemelerinizi, taksitlerinizi ve tüm harcamalarınızı kaydederek maaşınızı nasıl harcayacağınızı planlayabilir veya gidişata göre ay sonuna doğru harcamalarınıza yön verebilirsiniz.

Hesaplar, kategoriler ve hareketler olarak 3 farklı ana adımdan oluşan uygulama üzerinde tüm işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Liste ve görsel destekli istatistiki bilgileri dilediğiniz zaman gösteren uygulama, daha çok para tüketimi konusunda tek başına yeterli olmayan kişiler için geçerli. Bu uygulama sayesinde kazandığınız kadar harcamayı öğreniyor ve zamanla bunu alışkanlık haline getirebiliyorsunuz. Böylece her ayın son günlerinde parasız günler geçirmekten kurtuluyorsunuz.

Eğer gelir gider hesabı yapabileceğiniz kullanımı kolay bir Android uygulaması arıyorsanız, Budget Tracker uygulamasını ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.