Bunny Run

Bunny Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bunny Run son derece eğlenceli bir platform koşu oyunu olarak dikkat çekiyor.

Bunny Run eğlenceli grafiklere ve heyecanlı bir oyun yapısına sahip olmasıyla öne çıkıyor. Her ne kadar klasik platform koşu oyunu temeli üzerine kurulu olsa da Bunny Run oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Oyunda, isminden de tahmin edebileceğiniz gibi, bir tavşanın kontrolünü ele alıyoruz. Türlü tehlikelere sahip olan yolumuzda bu tehlikelerden sıyrılmak için reflekslerimizi kullanmalı ve hızlı hareketler sergilemeliyiz.

Yolumuzda sadece engeller ve tuzaklar yok. Aynı zamanda havuçları da toplamaya özen gösteriyoruz. En nihayetinde bir tavşanı kontrol ediyorsak havuçları da es geçmemek gerekir değil mi? Bu havuçları topladıkça daha fazla puan alıyoruz. Tavşanımızım toplamda üç canı var. Eğer herhangi bir engele veya tuzağa takılırsak bu canlar azalıyor. Üçü de bitince oyun da bitiyor.

Mario tarzındaki oyunlardan keyif alıyorsanız Bunny Run’a mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyorum. Her ne kadar platform oyunlarına devrimsel nitelikte yenilikler getirmese de keyifli ve çekici bir atmosfere sahip.

YORUMLAR