Bunny To The Moon

Bunny To The Moon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bunny To The Moon, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Bunny to the Moon, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Flappy Bird benzeri oyunlardan bir tanesi olan Bunny to the Moon aynı zamanda hem tanıdık hem de farklı bir oyun.

Bunny to the Moon sizi sinir edecek fakat elinizden bırakamayacağınız türde oyunlardan bir tanesi. Amacınız tavşancığın olabildiği kadar yükseklere zıplaya zıplaya çıkmasını sağlamak fakat bu o kadar kolay değil tabi ki.

Oyunda tavşanı kontrol etmek çok kolay. Tek yapmanız gereken zıplamasını istediğiniz yönde ekrana dokunmak. Yani sağa dokunursanız tavşan sağa, ortaya dokunursanız ortaya, sola dokunursanız sola zıplıyor.

Bir kanyonun ortasında zıplamaya çalışan tavşanı pek çok engel bekliyor tabi ki. Bu yüzden engellere dikkat ederek zıplamanız gerekiyor. Oyun boyunca can yükseltmelerini toplayabiliyor ve görevinizi biraz daha kolay bir hale getirebiliyorsunuz.

Oyuna isterseniz Google hesabınızla bağlanıp kazanımlarınızı ve liderlik listelerini de görebiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınızla iddiaya girip en yükseklere çıkma yarışı yapabiliyorsunuz.

Eğlenceli bir oyun olan Bunny to the Moon'un aynı zamanda grafikleri de çok sevimli diyebilirim. Pembe tonlarıyla bezeli bir oyun olan Bunny to the Moon, her yaştan oyuncuya hitap ediyor.