Bus Real Parking 3D 1.0.1 (Android)

Bus Real Parking 3D

Bus Real Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Real Parking 3D, Clius tarafından ücretsiz olarak sunulan popüler park etme oyunudur.

Bus Real Parking 3D, Android telefon ve tabletinizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz en başarılı otobüs park etme oyunudur. Şimdiye kadarki en gerçekçi park etme oyunu ile tanışmaya hazırlanın.

Dünya çapında 6 milyondan fazla mobil cihaza girmeyi başarmış Real Parking 3D oyununun otobüslü sürümü diyebileceğimiz Bus Real Parking 3D’de şehir otobüsü şoförünün yerine geçiyoruz. Park etme yeteneğimizi ölçen 20 farklı aşamanın bulunduğu oyunda seviye sistemi de yer alıyor. Otobüsümüzle başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz her park sonrası rütbemiz artıyor. Tabii ki ilerledikçe otobüse ayrılan park alanı daralıyor ve sürücü yeteneklerimizi konuşturmamız gerekiyor.

Otobüs ve çevre modellemelerinin bir mobil oyuna göre oldukça başarılı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gerek otobüsümüz gerekse de yol tasarlanırken üzerinde uzun süre çalışıldığı ilk bakışta belli oluyor. Gerçeğe yakın oynanışın yanına görselleri de eklediğimizde Bus Real Parking 3D, araba park etme oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif.

YORUMLAR