Button Mapper Beta 9 (Android)

Button Mapper

Button Mapper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuzun ses açma ve kapatma tuşlarına onlarca farklı fonksiyon ekleyebilirsiniz.

Button Mapper uygulamasıyla Android cihazlarınızdaki butonları özelleştirerek, istediğiniz her türlü fonksiyonu bu butonlara atayabiliyorsunuz.

Android işletim sistemli cihazlarda bulunan ses açma ve kapatma tuşlarını standart işlevleri dışında kullanarak, birçok işlemde hız kazanabilirsiniz. Henüz test aşamasında olan Button Mapper uygulaması; ses açma ve kapatma tuşlarına son uygulamalar, ekran kilidi, flaş ışığı açma ve kapatma, ayarlar, bildirimler, ekran görüntüsü alma, geri, ayrı ana ekran, parlaklık ayarları ve medya dosyaları için çeşitli fonksiyonlar ekleyebilmenize imkan sağlıyor. Bunun yanında, ses açma ve kapatma tuşlarına kısa ve uzun basma olarak iki ayrı fonksiyon da ekleyebilmeniz mümkün hale getirilmiş.

Uygulamayı başlattıktan sonra, fonksiyon atamak istediğiniz tuşlar için Volume Up ya da Volume Down seçeneklerinden birine tıkladıktan sonra Customize seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra sizden istenecek izinlere onay verip, biraz önce bahsettiğimiz kısa ve uzun basma seçenekleri için Single Tap veya Long Press seçeneklerinden dilediğinizi seçerek yeni bir fonksiyon seçmeniz yeterli.

Not: Henüz test aşamasında olan Button Mapper uygulamasını denemek için BETA programına katılmanız gerekiyor. Bu programa dahil olduktan sonra uygulamayı cihazlarınıza indirebilir, dilediğiniz zaman da BETA programından ayrılabilirsiniz.

YORUMLAR