Cabin Escape: Alice's Story 1.0 (Android)

Cabin Escape: Alice's Story

1.0
Cabin Escape: Alice's Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cabin Escape: Alice's Story, gizemlerle ve bulmacalarla dolu odadan kaçmaya çalışacağınız heyecanlı ve ücretsiz bir Android macera oyunudur.

Cabin Escape: Alice's Story, dünya genelinde 1 milyondan fazla indirilmeye sahip olan Forever Lost oyununun yapımcısı tarafından hazırlanan yeni bir odadan kaçış oyunudur.

Kısa fakat oldukça heyecanlı olan oyundaki amacınız Alice'e yardım ederek oda içerisindeki tüm ipuçlarını bulmaca ve gizemleri keşfetmektir. Böylelikle Alice'in odadan kaçmasını sağlayabilirsiniz. Oyun için kamera açıları sayesinde bulduğunuz tüm ipuçlarının fotoğraflarını çekerek toplayabilirsiniz. Daha sonra bu ipuçlarını kullanarak odanın gizemini çözebilir ve çıkış yolunu bulabilirsiniz.

Heyecanlı ve korku içerisinde oynayacağınız oyunlardan biri olan Cabin Escape: Alice's Story içerisindeki müzikleri ile de oyuncuları oldukça etkilemektedir. Müzikleri dışında grafikleri ile de oyuncuları tatmin etmeyi başaran oyunu ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunu oynayabilmek için öncek serilerini oynamanız gerekmemektedir. Oyunun kendine ögü bir hikayesi bulunduğu için sadece bu oyunu indirerek oynayabilirsiniz.

Kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan otomatik kaydetme özelliği sayesinde, çalışırken ufak molalarda oynayarak stres atabilirsiniz. Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz iyi oyunlardan biri olan Cabin Escape: Alice's Story'i ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.