CalcTape 1.4.1 (Android)

CalcTape

CalcTape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CalcTape, hem hesaplamalar yapıp, hem yanlarına not yazıp hem de hesapları yeniden düzenleyebileceğiniz başarılı bir Android hesap makinesi uygulaması.

CalcTape, ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı versiyona sahip olan başarılı ve gelişmiş bir Android hesap makinesi uygulaması. Diğer tasarıma ve kolay kullanıma önem veren hesap makineleri uygulamalarına göre daha farklı olan CalcTape, yaptığınız hesaplamalar içerisinde dilediğiniz yeri yeniden düzenlemenizi sağlıyor. Böylece yanlışlık yaptığınızda her şeyi silerek baştan hesap yapma gibi bir zorunluluk yaşamıyorsunuz.

Uygulamanın şüphesiz en güzel özelliği ise yapılan matematik işlemlerinin yanlarına yazı ekleyerek açıklama girişi yapabiliyorsunuz. Böylece kendi ekonominizi kontrol altında tutmanızı sağlayan ufak ama yararlı işlemler yapabiliyorsunuz.

Marketlerde alışveriş yaparken, ay sonu bütçenizi hesaplarken yada günlük alışverişlerinizi yaparken hem cebinizden çıkan parayı hem de karşılığında ne aldığınızı bu uygulama sayesinde adeta bir fiş gibi yazabiliyor ve böylece daha kontrollü harcama yapabiliyorsunuz.

Sade tasarımı nedeniyle oldukça kolay kullanabileceğiniz uygulamanın hesap kısmı adeta çizgili bir defter gibi hem sayılar hem de yazı yazmanızı sağlıyor.

Uzun listeler oluşturabildiğiniz CalcTape üzerinde kopyala yaparak değerleri başka uygulama üzerinde de kullanabiliyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz uzun listelerde ufak hatalar yaparsanız, yanlış değerlerin üzerine basılı tutarak seçebilir ve değerleri değiştirerek tüm hesapların doğrulanmasını sağlayabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş ve kullanışlı bir hesap makinesi uygulaması arıyorsanız, CalcTape'i indirerek ücretsiz versiyonunu deneye imkanı bulabilirsiniz. Uygulamayı beğenirseniz, uygulama içerisinden Pro sürüme geçiş yapmak mümkün.

YORUMLAR