Call of Duty: Global Operations 2.1.1 (Android)

Call of Duty: Global Operations

Call of Duty: Global Operations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevilen Call of Duty karakterleri bir arada

Call of Duty: Global Operations, Activision ve Elex’in birlikte geliştirdiği MMO PvP oyunu. Askeri strateji - savaş oyunlarını seviyorsanız tavsiye ederim. Android platformuna özel çıkış yapan oyunda dünyayı anarşiden kurtarmak için mücadele veriyorsunuz.

Aralarında Soap, Price, Shepherd, DeFalco, Ghost, Sandman, Killer, Griggs’in de bulunduğu Call of Duty serisinin sevilen karakterlerinin yer aldığı devasa çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunu Call of Duty: Global Operations. Bunu özellikle belirtmek istedim; zira Activision’ın Elex ile birlikte hazırladığı bu oyun FPS (Birinci Şahıs Nişancı) türünde aksiyon oyunu değil. Oyuna geçecek olursam, Son derece zehirli ve silaha dönüştürülebilir bir element olan Nuclium NM (72)’nin keşfi küresel düzeni bozar. Hükümetler ve özel operatörler bu element için savaşırken dünya anarşiye dönüşmeye başlar. Çatışmanın merkezinde yer alan GLOBUS adlı kötü niyetli bir şirket, dünyayı kendi egemenliği altına almak için silaha dönüştürülmüş Nuclium’u kullanmaya kalkışır. Yollarına çıkacak, onlara engel olacak tek güç bir generaldir. General olarak ordunuzu kurun, komutanları toplayın ve dünyanın dört bir yanından düşmanlarla savaşın!

İttifak modunda birlikte teke tek savaşmaktan yapay zekaya karşı mücadele etmeye, PvE görevlerden Co-Op moda birçok seçeceğin olduğu Call of Duty temalı harika MMO oyunu Call of Duty: Global Operations.

Call of Duty: Global Operations Özellikleri:

  • Askeri üssünüzü kurun ve geliştirin.
  • Ordunuzu toplayın.
  • Çeşitli modern askeri araçlar
  • Dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın.
  • Resmi Activision karakterleri

YORUMLAR