Camera for Android

Camera for Android
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Varsayılan Android kamera uygulamasını üretici uygulamalarına tercih ediyorsanız Camera for Android'i denemekten çekinmeyin.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz basit ancak etkili fotoğraf çekme yani kamera uygulamalarından birisi olarak karşımıza Camera for Android çıktı ve uygulamanın sahip olduğu tüm çekim yetenekleri sayesinde en iyi fotoğrafları en hızlı şekilde çekebiliyor ve cihazınızın galerisine kaydedebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama, standart Android kamerasının arayüzünü andırıyor ve basitliği sayesinde kolayca kullanılabiliyor.

Uygulamada fotoğraf çekimleri için üç tane mod yer alıyor:

  • Fotoğraf çekme
  • Video kaydetme
  • Panorama çekim yapma

Elbette uygulamada fotoğraflarınızı ve videolarınızı daha etkili bir şekilde çekebilmeniz için gerekli olan birtakım araçlar da mevcut. Zoom yapabilme, geri sayım aracı, akıllı panorama, resim kalite ayarlamaları, parlaklık ve kontrast değerleri, diyafram ayarı gibi fotoğrafçılıkla ilgili pek çok ayar uygulamada bulunduğu için istediğiniz görüntüyü elde etmek pek zor olmayacaktır.

Kullandığınız cihaza göre kendini adapte eden bir arayüze sahip olan Camera for Android uygulaması reklam desteğine de sahip ancak reklamlar kullanıcıları çok rahatsız edecek şekilde yerleştirilmemişler ve fotoğraf çekimleri sırasında ortaya çıkmıyorlar.

Eğer Android cihazınızda saf Android'de varolan kamerayı kullanmak istiyorsanız kesinlikle Camera for Android'e bir göz atmalısınız.