Cameringo Lite 1.7.4 (Android)

Cameringo Lite

Cameringo Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cameringo Lite uygulaması, Android için hazırlanmış ücretsiz ve pek çok özelliğe sahip kullanımı kolay bir kamera uygulaması.

Cameringo Lite uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz ve alternatif fotoğraf çekme, efektlendirme ve çerçeve ekleme uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz olmasına rağmen kolay kullanılır ancak bol seçenekli bir arayüze sahip olması ise artılarından bir tanesi denilebilir. Zira kırpılmış pek çok ücretsiz uygulamanın aksine içerisinde yüzlerce farklı filtre barındırıyor ve daha sonra fotoğraflarınıza çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan filtreler gerçek zamanlı olarak kullanılabildikleri için fotoğraf çekmeden önce nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi de görebiliyorsunuz. Çok hızlı çekim yapabilme özelliğini kullanarak kendi GIF animasyonlarınızı hazırlamak da mümkün. GIF kaydetme hızının değiştirilebilmesi ise istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlaması açısından oldukça işlevsel denilebilir.

Cihazınızın hem arka hem de ön kamerasını kullanabilmesi sayesinde dilerseniz kendinizi, dilerseniz de karşınızdaki sahneyi çekebilirsiniz. Ön kamera kullanılırken uygulayabileceğiniz sanal flash sayesinde karanlık ortamlarda bile diğer fotoğraf çekme uygulamalarından daha fazla performans elde etmek mümkün hale gelebiliyor.

Uygulamada mevcut olan diğer özellikleri listelemek gerekirse;

  • GPS konum belirleme
  • Izgaralar
  • Odaklanma özelliği
  • Kare çekim özelliği
  • Sessiz çekim olanağı
  • Titreme engelleme

YORUMLAR