Can You Escape 1.2.5 (Android)

Can You Escape

Can You Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Can You Escape, Android telefon ve tabletinizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz klasik odadan kaçma oyunu.

Can You Escape, adından da anlayacağınız üzere bir kaçış oyunu ve Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Korku, korsan, şehir, ada gibi farklı temalar üzerine kurulu kaçış oyunlarına imzasını atan MobiGrow tarafından geliştirilen oyunda her biri kaçmamamız için dizayn edilmiş 10 odada bulunuyoruz.

Android telefon ve tabletinizde zaman geçirmek için oynadığınız oyunlar arasında mini bulmacalar içeren kaçış oyunları da varsa Can You Escape oyununu indirip bir göz atmanızı tavsiye ederim. Kaliteli grafikler sunan ve cihazda fazla yer kaplamayan kaçış oyunu ücretsiz olarak oynayabildiğimiz 10 odada (oyun sayısının sonraki güncellemelerle artacakmış.) geçiyor. Oynanış olarak klasik, odaya saklanan nesneleri teker teker bulmaya çalışıyoruz. Anahtar, kart, bıçak gibi doğrudan kullanabildiğimiz nesnelerin yanında ayrı ayrı bulup birleştirerek oluşturduğumuz nesneler de bulunuyor. Nesneleri birleştirmek kadar nereye ait olduğunu bulmak ta oldukça zor.

Zemin katta başladığımız oyunda amacımız 10. kata ulaşmak. İlk defa kaçış oyunu oynuyorsanız oldukça yeterli bir süre sunuyor. Lakin kaçış oyunlarını seven biriyseniz kesinlikle yetmeyecektir. Tüm bölümlerin ücretsiz olması ve bir sonraki odaya geçiş yaptığımızda otomatik açılması da benzer oyunlarda görmediğim güzel bir özellik. Oyunun zorluk düzeyi ise ne çok zor ne de çok basit. Biraz uğraştıktan sonra gizli nesneleri ve kullanım alanlarını bulabiliyorsunuz.

Can You Escape Özellikleri:

  • Mini bulmacalar
  • Harika grafikler (Görseller gerçekten çok başarılı.)
  • Farklı temalı odalar (10 odada da objeler farklı noktalara konumlandırılmış.)
  • Ücretsiz (Tüm odalar ücretsiz ve ilerledikçe açılıyor.)
  • Güncellemeler (Güncellemeyle yeni odalar ekleniyor.)

YORUMLAR