Candies Fever! 1.0.8 (Android)

Candies Fever!

Candies Fever!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candies Fever! karşımıza her yaştan oyunseverin beğeniyle oynayabileceği bir beceri oyunu olarak çıkıyor.

Candies Fever!, Android akıllı telefon ve tablet cihaz sahipleri için özel olarak geliştirilmiş eğlence dozu yüksek bir eşleştirme oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız benzer taşları yan yana getirmek ve onları ortadan kaldırmak. Bunu yapabilmek için taşları gitmelerini istediğimiz yöne doğru kaydırmamız yeterli oluyor. Bu kontrol mekanizması diğer pek çok eşleştirme oyununda da kullanıldığı için oyunseverlerin herhangi bir problemle karşılaşacaklarını düşünmüyoruz.

Candies Fever!'de 100'den fazla bölüm bulunuyor ve bu bölümler giderek zorlaşacak şekilde tasarlanmış. İlk birkaç bölümde oyunun genel atmosferine alışmak için gereken vakti buluyoruz ve sonrasında ise gerçek oyun deneyimiyle meşgul oluyoruz.

Oyunda başarılı olabilmek için en az 3 tane taşı yan yana getirmemiz gerekiyor. Elbette daha fazla koyarsak daha fazla puan alıyoruz dolayısıyla 4 tane yan yana getirebilirseniz çok daha iyi olur. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Candies Fever!, bulmaca kategorisinde yer alan oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR