Candy Catcher 1.1 (Android)

Candy Catcher

1.1
Candy Catcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Catcher, düşen tüm şekerleri toplamaya çalışacağınız eğlenceli ve bağımlılık yapan bir Android oyunudur.

Candy Catcher, eğlenceli ve basit bulmaca oyunları oynamayı sevenlerin oldukça beğendiği bir eğlence oyunudur. Basit bir yapıya sahip olan Candy Catcher her yaştan kullanıcının oynayabilmesi için uygun bir oyundur. Dilerseniz oyunu aile bireyleriniz ile birlikte oynayabilirsiniz. Renkli grafikler ve sevimli bir arayüze sahip olan oyunda oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oyundaki amacınız gayet basit. Yere düşen tüm şekerleri toplamaya çalışmalısınız. Kulağa kolay gelmesine rağmen, oyun sandığınız kadar kolay değil. Bunun nedeni ise oyuncuların her bölümde sadece 10 şeker kaçırma hakkının bulunması. Eğer 10 şekerden fazlasını kaçırırsanız oyun biter ve bölümü yeniden oynamak zorunda kalırsınız.

Oyunun kontrol mekaniği de sorunsuz bir şekilde oynamanızı sağlamaktadır. Ekranda bulunan iki adet oka dokunarak sepetinizi sağa ve sola doğru yönlendirebilirsiniz. Genel olarak yeni bir şey sunmamasına rağmen gayet eğlenceli bir oyun olan Candy Catcher'ın eksi yönü olarak kısa sürede bitirilmesini söyleyebilirim. Eğer oyunu tam bir gün boyunca oynarsanız oyunu bir günde bitirelme şansınız ublunuyor. Ayrıca arkadaşlarınız ile aldığınız puanları karşılaştıramamanızda oyunun eksilerinden.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamak için heyecanlı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Candy Catcher'ı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Özellikle sıkıldığınız zamanlarda zaman geçirmek için oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biri olacaktır.

YORUMLAR