Candy Frenzy 1.6.013 (Android)

Candy Frenzy

Candy Frenzy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Frenzy eşleştirme oyunları kategorisinde yer alıyor ve Candy Crush'a benzer bir oyun deneyimi sunuyor.

Candy Frenzy son dönemlerin en popüler oyun konseptlerinden olan şeker eşleştirme türünü başarıyla işliyor. Candy Crush’a olan benzerliğiyle dikkat çeken Candy Frenzy’deki amacımız aynı renkteki şekerleri birleştirerek platformu tamamen temizlemek. Bunun için şekerleri parmağınızla sürükleyerek aynı sıraya dizmeniz gerekiyor.

Oyunda sade fakat ilgi çekici grafikler kullanılmış. Aslında bu kategoride daha iyi grafikler sunan oyunlar da var fakat Candy Frenzy de kesinlikle kötü değil. Buna ek olarak kontroller de gayet iyi ayarlanmış.

Zaten çok komplike görevler olmadığı için kontrollerin pek önemi yok. Gene de sorun çıkarmamaları iyi bir özellik. Oyunda tam tamına 100 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin hepsi farklı tasarıma ve yapıya sahip. Bu da oyunun kısa süre sonra monoton olmasını engelliyor. Sosyalleşme şansı da sunan oyunda arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz.

Genel olarak başarılı olarakd değerlendirebileceğimiz Candy Frenzy, eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli alternatiflerden bir tanesi.

YORUMLAR