Candy Garden

Candy Garden
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Garden, Android cihazlar için üretilmiş bir üçlü eşleştirme oyunu.

Candy Garden, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri Candy Crush benzeri bir oyun arayışında olan kullanıcıların beklentileri gözetilerek tasarlanmış bir seçenek.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda, adında da belirtildiği gibi şeker temasıyla harmanlanmış bir eşleştirme oyunu deneyimi yaşıyoruz.

100'ü aşkın bölüm sayısına sahip olan Candy Garden'da Mr. Pear ile birlikte yeni dünyaları keşfe çıkıyoruz. Bölümleri tamamlayabilmek ve mekanlar arasında seyahat edebilmek için rastgele sıralanmış olan şekerleri yan yana getirerek ortadan kaybolmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Eşleştirme yapabilmek için en azından üç tane benzer şekerin yatay veya dikey olarak yan yana gelmesi gerekiyor.

Şekerleri hareket ettirebilmek için tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi parmağımızı yerini değiştirmek istediğimiz şekerin üzerine tıklatmamız yeterli oluyor. Bölümler sırasında karşımıza çıkan bonus öğeler, tabloyu çok daha az hamle ve çok daha yüksek skorla tamamlamamızı sağlıyor.

Candy Garden'ın tüm oyunseverlere hitap ettiğini belirtmemiz gerekiyor. Büyük küçük demeden herkes, şayet bulmaca oyunlarına merakı varsa, bu oyunla eğlenceli dakikalar yaşayabilir.

YORUMLAR