Candy Splash Free (Android)

Candy Splash Free

Candy Splash Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Splash Free, diğer eşleştirme oyunları gibi en az 3 şekeri bir araya getirerek eşlemeler yapıp bölümleri geçmeye çalışacağını eğlenceli bir Android oyunu.

Candy Splash Free, aslında Candy Crush Saga benzeri oyunlar kategorisine girmesi gereken basit ama eğlenceli bir Android üçlü eşleme oyunu.

Eşleme oyunları arasında en popüleri olan Candy Crush Saga'dan esinlenilerek geliştirilen oyunun grafikleri de Candy Crush'a oldukça benziyor. Oyundaki amacınız farklı bölümlerdeki tüö şekerleri en az 3 tane aynısı yan yana gelecek şekilde eşleyerek hepsini temizlemek ve bölümü 3 yıldızla geçebilmek.

Zaman zaman zorlaşan, zaman zaman da şans ederi kolaylaşan oyun sayesinde oldukça uzun süre eğlenebiliyorsunuz.

Oyunu oynaması son derece basit fakat bölümler ilerledikçe oyun zorlaşmaya başlıyor. Aldığınız puanları arkadaşlarınız ile paylaşarak onları da bu yarışmaya dahil edebiliyorsunuz. Yapacağınız büyük eşlemeler ile birlikte normal şekerler yerine ultra güçlere sahip olan şekerler elde ediyorsunuz. Bu şekerler ile farklı avantaj ve özellikler kazanarak zorlandığınız bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz.

Yüzlerce bölüm olan Candy Splash Free oyununu hemen indirerek bir an önce oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR