Candy Splash Mania

Candy Splash Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Splash Mania, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir eşlemeli bulmaca oyunudur.

Candy Splash Mania, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyun içerisinde yapmanız gereken 3 adet aynı şekli eşleştirerek tüm şekilleri toplamak. Candy Crush tarzı oyunlar olarak bilinen eşleme oyunlarından bir tanesidir.

Oyun içerisinde farklı şekillerdeki şekerleri eşleyerek toplamalı ve bölümleri bitirmelisiniz. Candy Splash Mania, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Heyecanlı oyun yapısı ve 20 farklı bölümüyle oyuncuların eğlenmesini sağlayan uygulamadaki bölümler ilerledikçe zorlaşmaktadır.

Zincirleme reaksiyonlar oluşturabilmek için 3'ten daha fazla şekeri eşlemeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmek için ise oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Yaptığınız patlamaların büyüklüğü arttıkça kazandığınız puanda aynı oranda artacaktır.

Genel olarak Android cihazlarınız oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bulmaca oyunlarından biri olan Candy Splash Mania'yı indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR