Cannon Hero Must Die 1.0 (Android)

Cannon Hero Must Die

1.0
Cannon Hero Must Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cannon Hero Must Die'da askerlerimizi kontrol ederek düşman birimlerini yok etmeye çalışıyoruz.

Cannon Hero Must Die, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir arcade türü oyun.

Teması her ne kadar savaş olsa da bunu eğlenceli grafik ve modellemeler eşliğinde verdiği için bu oyun hem yetişkinler hem de ufak yaştaki oyunseverler tarafından keyifle oynanabilir.

Oyundaki temel görevimiz dünyayı kötücül karakterlerden korumak için yola çıkan Rocket Boy ismindeki kahramana yardımcı olmak. Rakiplerimizi alt etmek için kullanabileceğimiz çok sayıda silahımız var. Doğru açıyı vererek bu silahları düşmanlarımıza doğrultuyoruz ve ateş ediyoruz. Ne yazık ki bunu yaparken tek bir şansımız var. İsabetsiz bir atış oyunu kaybetmemize sebep oluyor.

Cannon Hero Must Die'da seçebileceğimiz dört farklı karakter var. Bunların her biri farklı silah taşıyor. Agent karakteri keskin nişancı tüfeğine, Ranger karakteri lazer topuna, Wizard karakteri ise roketatara sahip. Wizard ve ana karakterimizin silahlari birbirine epey benziyor.

Cannon Hero Must Die'da farklı oyun modları mevcut. Örneğin; Fever Mode'da art arda en fazla düşmanı yok etmeye çalışıyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Cannon Hero Must Die, boş zamanları değerlendirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun.