Cardboard Camera 1.0.0.109430586 (Android)

Cardboard Camera

Cardboard Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    478

  • Üretici

    Google

Cardboard Kamera, Android cihazlarınızda sanal gerçeklik fotoğraflarınızı çekebileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Cardboard Camera, panoramik fotoğraflar çekip, bu fotoğrafları sanal gerçeklikle tekrar yaşamanızı sağlayan bir kamera uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, sanal gerçeklik deneyimini her yerde yaşayabiliyorsunuz. Google'ın Cardboard gözlüğüne sahipseniz denemenizi kesinlikle öneririm. 

Bütün teknoloji devlerinin yaptığı gibi Google'da sanal gerçekliğe çok önem veriyor. Fakat bir fark var, inanılmaz fiyatların konuşulduğu piyasada ekonomik bir sanal gerçeklik gözlüğü tasarladılar ve bu gözlük bir kartondan oluşuyor. Oldukça pratik bir kullanımı olan Cardboard, herkesin satın alabileceği düzeyde olmasıyla da dikkat çekiyor. Sanal gerçeklik deneyimine başlamanın en iyi yolu da diyebiliriz. 

Uygulamaya dönecek olursak, anılarınızı sanal gerçeklikle tekrar yaşamanızı sağlayan fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Sesleri, yakın görüntüleri, uzak görüntüleri ve nesneleri mükemmel düzeyde çekerek, aynı yaşandıkları anda olduğu gibi duyabilmeniz ve görebilmeniz mümkün. Sanal gerçeklikte görmek istediğiniz tüm anları bu kamera uygulaması sayesinde ölümsüzleştirebilirsiniz. Ekstra kayıt gerektirmemesi, sesli ve mükemmel panoramik fotoğraflar çekmesi nedeniyle indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat burada bir noktayı atlamamanız gerekiyor: Uygulamada çektiğiniz fotoğraflarla sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilmek için Google Cardboard'a sahip olmalısınız.

Hem basit hem de ekonomik sanal gerçeklik gözlüğü Cardboard için harika fotoğraflar çekebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

UYARI: Bu uygulamayı araç kullanırken, yürürken veya dikkatinizi dağıtacak bir aktivitede bulunurken kullanmamanız Google tarafından öneriliyor. Zihninizi karıştırarak gerçek dünyadaki trafik veya güvenlik kurallarına uymanıza engel olacak durumlarda kullanmayın.

YORUMLAR