Catch The Rabbit 1.0.0 (Android)

Catch The Rabbit

Catch The Rabbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catch The Rabbit, Android cihazlar için üretilmiş bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Catch The Rabbit, Android tablet ve akıllı telefonlarda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Ketchapp firmasının imzasını taşıyan bu oyun tıpkı üretcinin diğer oyunları gibi son derece basit bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen oyuncuları ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Oyundaki temel görevimiz altın meyveleri alan ve sonrasında kaçmaya çalışan tavşanı yakalamak. Fkata bunu yapmak ne yazık ki çok kolay değil çünkü hem tavşan çok hızlı hareket ediyor hem de üzrinde zıplayarak yol almaya çalıştığımız platformlar sürekli olarak hareket ediyor. Bu yüzden doğru zamanlamayla doğru hamleyi yaparak platformlardan düşmeden ilerlememiz gerekiyor. Bu esnada bir de meyveleri toplamalıyız.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması tek dokunuş üzerine kurulu. Ekrana basit dokunuşlar yaparak zıplayış açımızı ve kuvvetini ayarlayabiliyoruz.

Oyunda kullanılan grafikler bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi karşılıyor ve oyun esnasında bize eşlik eden ses efektleriyle birlikte eğlenceli bir atmosfer oluşturuyorlar. Beceri oyunları dikkatinizi çekiyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Catch The Rabbit'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR