Caveman Jump 1.0.3 (Android)

Caveman Jump

Caveman Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caveman Jump, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Caveman Jump, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir zıplama oyunudur. Başarılı pek çok oyunun yapımcısı IcloudZone tarafından geliştirilmiş olan oyun da yine 1 milyona yakın indirilme ile dikkat çekiyor.

Zıplama oyunları ilk olarak bilgisayarlarımız aracılığıyla hayatımıza girmişlerdi. Daha sonra mobil cihazlarımıza da adım atan bu tarz oyunlar Doodle Jump ile en popüler dönemlerini yaşadı diyebilirim.

Daha sonra da buna benzer pek çok oyun geliştirildi. Caveman Jump da bunlardan bir tanesi. Bu oyunda da gökyüzünde tehlikeli olduğu kadar heyecanlı da bir maceraya çıkıyor ve zıplayabildiğiniz kadar yükseğe zıplıyorsunuz.

Oyunda maceracı kahramanımız efsanevi taşların peşinde bir yolculuğa çıkmış ve Pandora'ya gelmiştir. İlk bu değerli taşları gördüğünde daha fazlasına sahip olmak içinse zıplamaya başlamış ve siz de ona yardım ediyorsunuz.

Bu tarz zıplama oyunlarında olduğu gibi amacınız bir platformdan diğerine zıplayarak yukarıya doğru ilerlemek. O yüzden bu oyunları zıplayarak ilerlediğiniz sonsuz koşu oyunlarına da benzetebiliriz.

Oyunda yukarıya zıplarken aynı zamanda etraftaki değerli taşları da toplamanız gerekiyor. Bu taşları topladıkça size zıplamak için gerekli olan güce de sahip oluyorsunuz. Fakat bu esnada tehlikelere de dikkat etmeniz gerekiyor. Size tehlike arzeden zehirli kurbağalar, yılanlar gibi engeller de bulunuyor. Bununla birlikte ejderha yumurtalarını çalarak süpriz bonuslara da sahip olabiliyorsunuz.

Eğer siz de zıplama oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR