Cell Tracker

Cell Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cell Tracker, Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlarınızın yerini takip ve tespit etmek için kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Cell Tracker, Android akıllı telefonlarınızın yerini tespit ve takip etmek için kullanabileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak son günlerde gitmiş olduğunuz tüm yerleri görüntüleyebilirsiniz.

GPS'e ihtiyaç duymayan uygulama,  yarım saat aralıklar ile otomatik olarak GPRS/Wi-Fi üzerinden veri almaktadır. Cihazınızın sistem kaynaklarını oldukça az kullanan uygulama pil ömrünüzü de kısaltmaz. Uygulama üzerinde gittiğiniz yerleri kontrol etmek için ''View Now'' tuşuna basmanız yeterli.

Bu tür bir uygulamayı ne amaçla kullanabilirim diye düşünüyorsanız, örnekle açıklamak daha yararlı olacaktır. Örneğin farklı bir şehire gezmek için gittiğinizde gezdiğiniz yada kaldığınız yerlerin nerelerde olduğuna uygulama üzerinden ulaşarak kaybolma riskinizi azaltabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızın yada sevdiğiniz kişilerin cihazına yükleyebileceğiniz uygulama ile onları takip ederek güvende olduklarından emin olabilirsiniz.

Özellikler:

  • ''View Now'' tuşu ile gezilen yerleri görüntüleme
  • Gittiğiniz yerleri kaydetmek istemediğinizde kolayca pasife alma
  • ''Clear Data'' tuşu ile uygulama üzerindeki tüm yer bilgilerini temizleme
  • Kaydediler yer bilgilerini mesaj veya e-posta olarak gönderebilme

Farklı durumlarda kullanabileceğiniz yararlı bir uygulama olan Cell Tracker'ı Android telefonlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR