Cesur Top

Cesur Top
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cesur Top eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir Android oyudur

Cesur Top eğer Flappy Bird ve Angry Birds tarzı beceri oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir platform oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Cesur Top'ta Cesur Top adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Birgün kahramanımız kötü kalpli kırmızı top tarafından saldırıya uğrar ve etkisiz hale getirilir. Kahramanımız etkisizken sevgilisini kaçıran Kırmızı Top anında kayıplara karışır. Artık Cesur Top'un görevi sevgilisini kurtarmak ve Kırmızı Top'tan intikam almaktır. Biz de Cesur Top'a bu görevinde yardımcı oluyoruz ve sevgilisine kavuşmasını sağlıyoruz.

Cesur Top'un oynanış olarak Flappy Bird ve Angry Birds karışımı olduğu söylenebilir. Oyunda Cesur Top'u yerdeki tuzaklara düşürmeden nesnelerin üzerinde zıplatmalıyız. Bu iş için dikkatlice hesap yapmalı ve reflekslerimizi kullanmalıyız. Oyunda 60 adet yeteneklerimizi zorlayan bölüm yer alıyor. Cesur Top'ta bize oyuna kaldığımız yerden devam edebilme şansı verilmesi güzel ve kullanışlı bir özellik. Her bölüm için bize verilen 3 bayrağı kullanarak oyun içinde takıldığımız yerde oyuna devam edebilmekteyiz.

Cesur Top'ta puanlama ölme sayımıza göre yapılıyor. Ne kadar az ölürsek o kadar çok puan kazanabiliyoruz ve puan listesine girebiliyoruz.