CezaCepte

CezaCepte
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CezaCepte, yediğiniz trafik cezalarının anında Android telefonlarınıza getiren ücretsiz ve çok yararlı bir uygulama.

CezaCepte, Android telefonlarınız üzerinde yediğiniz trafik cezalarını sorgulayabileceğiniz ve anında haberdar olabileceğiniz ücretsiz bir Android trafik cezası sorgulama uygulaması.

Eğer arabanız varsa mutlaka biliyorsunuzdur. Farkında olmadan yediğiniz trafik cezalarından kısa sürede haberdar olmak imkansız. Bunun için sürekli sunulan web servisi üzerinden gerekli kontrolleri yapıyor olmanız gerekiyor. Aksi taktirde beklenmedik zamanda beklenmedik trafik cezaları ile karşılaşmanız mümkün oluyor. Bunun önüne geçebilecek bir uygulama olan CezaCepte, Android telefon kullanıcılarına yedikleri trafik cezalarını anında göndererek haberleri olmasını sağlıyor.

Sadece trafik cezaları ile kısıtlı kalmayan uygulama aynı zamanda motorlu taşıtlar vergisi, OGS ve HGS geçişlerinizi de bildiren uygulama böylece tüm bu ilgili alanlarda anında ve hızlı bilgi almanızı sağlıyor. HGS ya da OGS'den kaçak geçiş yapsanız bile uygulama sayesinde hemen haberiniz oluyor.

Son derecekolay kullanılan uygulamayı indirdikten sonra plaka, TC kimlik no ve araç tescil tarihi gibi bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. İşin bu aşamasından sonrasını ise CezaCepte uygulaması sizin yerinize yaparak yiyeceğiniz cezalar hakkında sizi bilgilendiriyor.

Yediğiniz trafik cezaları ile kaçak geçişleri bildirim olarak kullanıcılara gönderen uygulama, böylece cezanızı erken ödeyerek yüzde 25'lik indirim fırsatını kaçırmamanızı da sağlıyor.

Hem iş hem de kişisel araçlar için kullanılabilecek uygulama sayesinde yediğiniz trafik cezalarını anında öğrenebiliyorsunuz.

YORUMLAR