Charge Messenger

Charge Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Charge Messenger uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm dostlarınızla kolayca iletişime geçebiliyorsunuz.

Charge Messenger uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının hem kendi platformlarındaki hem de diğer mobil platformlardaki dostlarıyla mesajlaşmak için kullanabilecekleri ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olmasına rağmen onlarca farklı yeteneği bünyesinde barındırması ise uygulamanın iletişim sağlama imkanlarını oldukça arttırıyor diyebilirim.

Uygulama direkt olarak WiFi yahut 3G internet bağlantınız üzerinden çalışıyor ve böylece internet kullanımı haricinde herhangi bir iletişim ücreti talep edilmiyor. Üyelik için herhangi bir kod ya da kullanıcı adı almanız da gerekmiyor çünkü telefon numaranız kendi üyeliğinize sahip olmak için yeterli. Rehberinizde kayıtlı olan dostlarınız da aynı şekilde telefon numaralarıyla Charge Messenger hesabınıza dahil oluyorlar ve onlara hemen mesajlar göndermek mümkün hale geliyor.

Benzer bazı iletişim uygulamalarının aksine sizi tek bir cihazdan kullanımla sınırlandırmayan Charge Messenger, hem tabletlerden hem de diğer mobil cihazlarınızdan aynı anda kullanılabiliyor. Tabii ki pek çok benzer mesajlaşma uygulamasında varolan temel seçenekler de uygulamada mevcut. Bunları kısaca listelemek gerekirse;

  • Grup sohbetleri
  • Fotoğraf gönderimi
  • Video gönderimi
  • Konum paylaşımı
  • Grup mesajlaşmaları
  • Engelleme ve kişileri sessize alma

Fakat onu diğer benzer uygulamalardan ayıran şeyler de var. Rastgele GIF gönderme ve duygularınızı yansıtacak hazır GIF'ler yollama seçenekleri sayesinde sohbetlerinizi dostlarınızla birlikte daha eğlenceli bir hale getirme şansınız da var.

Yeni bir mesajlaşma aracı arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR