Chat Lock

Chat Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chat Lock uygulaması ile Android cihazlarınızdaki mesajlaşma uygulamalarınıza sizden başka hiç kimse erişemeyecek.

Akıllı telefonlarımızda kullandığımız mesajlaşma uygulamalarının ekran kilidi açıldıktan sonra direkt olarak erişilebilir durumda olmaları onların en büyük güvenlik açıklarından bir tanesi diyebilirim. Zira bazı cihazlarda tuş kilidi kullanıcı tarafından kapatılmış olabiliyor ya da çeşitli hatalar neticesinde şifre ekranı atlanabiliyor. Bu durumda başkalarıyla olan iletişiminiz de direkt olarak erişilebilir hale geliyor.

Chat Lock uygulaması bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor ve böylece hiç bir sıkıntı yaşamadan tüm iletişimlerinizi güvenlik altına alabiliyorsunuz. Uygulamanın kolay kullanılır yapısı ve sıkı güvenliği ile iyi bir alternatif mesajlaşma uygulaması haline geldiğini söyleyebiliriz.

Popüler olarak bilinen tüm sohbet ve mesajlaşma servisleriyle uyum içerisinde çalışan uygulama, sohbetlerinize erişim gerektiğinde bir şifre ekranını ortaya çıkarıyor ve böylece tuş kilidi açık bile olsa bu şifre girilmeden mesajlaşmalara girmek mümkün olmuyor.

Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde reklamlar barındırmaması ve pil tüketimi üzerinde pek bir etkisinin olmaması da dikkat çeken yanları arasında diyebilirim. Kendi kendini bir hesap makinesi uygulaması olarak gizleyebilen uygulama, bu sayede neyin nerede olduğunu bilmeyenleri de kolayca kandırmanıza yardımcı oluyor. Belli bir zaman ekrana dokunulmadığında kendini kitlemesi ise telefonu bir yerlerde unutma sorununa çare oluyor.

Düzenlenebilir tema seçenekleri ve sahte şifre ekranı gibi ek özelliklerle birlikte kesinlikle Android cihazlarınızda bulunması gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR