Check: Pay Bills & Credit Cards

Check: Pay Bills & Credit Cards
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Check: Pay Bills & Credit Cards, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ödüllü bir para yönetimi uygulamasıdır.

Check: Pay Bills & Credit Cards, fatura ve kredi kartı ödemelerinizi unutmamak için kullanabileceğiniz ödüllü ve ücretsiz bir Android para yönetimi uygulamasıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra hemen gerekli ayarları düzenlemeye başlayabilirsiniz. Uygulama fatura ve kredi kartı ödemeleriniz ile birlikte banka hesabınızda bulunan para durumunu kontrol etmektedir. Eğer herhangi bir faturanızı ödemek için yeterli bakiye banka hesabınızda bulunmuyorsa uygulama bu durumu size bildirir.

Tüm hesaplarınızı tek bir platform üzerinden kontrol etmenizi sağlayan Check, faturalarınızı otomatik olarak ödeme işlemini de gerçekleştirir. Uygulamayı kullanarak birden fazla kredi kartı, banka hesabı ve fatura takibi gerçekleştirebilirsiniz.

3'lü güvenlik sistemine sahip olan uygulama içerisinde bankaların kullandığı güvenlik önlemleri, uygulama içi güvenlik önlemleri ve gerçek zamanlı güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu sayede hesaplarınız ve kredi kartlarınız ile ilgili endişe duymanız gerek kalmaz.

Özellikler:

  • Fatura ve kredi kartı ödemeleri gerçekleşmediğinde bildirim fönderme
  • Planlı ve ani ödemeler yapabilme
  • Faturalarınızı banka hesapları yada kredi kartı ile ödeme
  • Tüm finansal hesaplarınızı tek bir merkez üzerinden yönetebilme

Eğer mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir para yönetimi uygulaması arıyorsanız Check sizin için en iyi tercih olacaktır. Gelişmiş özelliklere sahip olan Check uygulamasını sahip olduğu sade ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YORUMLAR