Chefs Feed

Chefs Feed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chefs Feed bir mobil yemek keşfetme uygulamasıdır

Chefs Feed kullanıcılara en iyi yemekleri keşfetmelerinde yardım olan bir yemek rehberi gibi hizmet eden bir mobil yemek uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Chefs Feed uygulaması en iyi yemekleri, en iyi restoranları ve en iyi şefleri keşfedebilmeniz için size pratik bir yol sunuyor. Chefs Feed uygulaması, içerisinde dünyaca ünlü şeflerin yemek incelemelerine yer veriyor. Bu da Chefs Feed'i benzerlerinden farklı bir uygulama yapıyor.

Chefs Feed ile şeflerin farklı restoranlarda ne yediklerini ve daha önceden hangi yiyecekleri sipariş verdiklerini görebilmektesiniz. Uygulama aracılığıyla şeflerin yemekler hakkındaki yorumlarına erişebilir, restoran, şef veya anahtar kelime tabanlı olarak yemek araması yapabilirsiniz. Chefs Feed içerisinde şeflerin incelemelerine yer verdiği gibi kullanıcı yorumlarına da yer veriyor. Chefs Feed kullanıcıları uygulama aracılığıyla yemekler hakkındaki görüşlerini diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorlar.

Chefs Feed ile yemek planları yapabilir, bu planlara arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Uygulama içerisinde özel yemek videolarına da yer verilmekte.

YORUMLAR