Chicken Raid

Chicken Raid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chicken Raid, Angry Birds'ü andıran eğlenceli yapısıyla dikkatimizi çeken keyifli bir bulmaca oyunu.

Chicken Raid, şaşırtıcı derecede eğlenceli olmayı başarabilen bir bulmaca oyunu. Aslında Chicken Raid tamamiyle bulmaca oyunu sayılmaz çünkü zihin yoran ağır bölümler içermiyor. Bunun yerine basit ve biraz akıl yürütmeyle geçilebilecek eğlenceli bölümler sunuyor.

Oyunu tamamen ücretsiz olarak Android tablet ve akıllı telefonlarımıza indirebiliyoruz. Temel görevimiz sorun çıkartan aksi tavukları etkisiz hale getirmek. Sevimli gibi görünen fakat problem çıkartmaktan başka bir işe yaramayan bu tavukları ortadan kaldırmak için bölümlerdeki yapıları ve objeleri üzerilerine düşürmeye çalışıyoruz.

Bunu yapabilmek için yıkılmasını istediğimiz noktaya dokunmamız yeterli. Dokunduktan sonra yapı çökmeye ve zincirleme reaksiyon oluşturarak etrafındaki yapıları da yıkmaya başlıyor.

Hafiften Angry Birds'ü andıran Chicken Raid'in düzinelerce farklı bölüme sahip olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor. Bu tarz oyunların genelinde gördüğümüz gibi Chicken Raid'de de söz konusu bölümler ilk başlarda kolayken ilerledikçe zorlaşacak şekilde tasarlanmış. Fakat bu zorluk öyle çok abartılacak şekilde gerçekleşmiyor. Çocuk veya yetişkin herkes tarafından zevkle oynanacak, tatlı bir zorluk seviyesi var.

Eğlenceli bir oyun atmosferine sahip olan Chicken Raid, boş zamanları değerlendirmek için harika bir oyun.

YORUMLAR