Circle Ball 3.2.1 (Android)

Circle Ball

Circle Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle Ball, oynadıkça bağımlısı olacağınız Flappy Bird ile aynı yapıda fakat farklı oynanışa sahip bir Android beceri oyunu.

Circle Ball, 2014 yılında popüler olan beceri oyunları kategorisinde yer alan başarılı, eğlenceli, heyecanlı ve bağımlılık yapan bir Android oyunu. Oyundaki amacınız, kontrol edeceğiniz topu daire kenarında dönen plaka sayesinde daire içinde tutmak. Ne kadar çok puan toplarsanız rekorunuzu da o kadar geliştirebilirsiniz. Plaka sayesinde topa çarptığınız hem hamle 1 puan olarak size geri dönüyor ve aldığınız puan arttıkça top daha da hızlanıyor.

Sade bir tasarıma sahip olan Circle Ball oyunu, yapı olarak geçtiğimiz yıl uygulama marketlerinin ilk sırasında gördüğümüz Flappy Bird ile aynı. Fakat ilk bakışta tamamen başka bir oyun olarak karşınıza çıkıyor. Bu tür oyunlarda kendi rekorunuzu yada arkadaşlarınızın rekorlarını kırmaya çalışırken kendinizi kaptırıp saatlerce oynayabilirsiniz. Ben oynadım zamanında oradan biliyorum!

Oyunun kontrol ve hakimiyeti biraz daha geliştirilebilir fakat zaman geçirmek ve stres atmak için gerçekten iyi bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oyundaki tek amacınız da rekorunuz olmayacak elbette. Oyun içi başarılar ve liderlik sıralamalarına girebilmek için oldukça uğraşmanız gerekebilir. Eğer son zamanlarda oynayabileceğiniz yeni bir oyun arıyorsanız, Circle Ball'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.