Circle The Dot 1.0 (Android)

Circle The Dot

1.0
Circle The Dot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle The Dot, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip keyifle oynayabileceğiniz yeni ve farklı bir bulmaca oyunudur.

Circle The Dot, oldukça basit yapısına rağmen oynaması son derece zor ve keyifli bir Android bulmaca oyunudur. Oyunda yapmanız gereken mavi noktanın etrafını turuncu noktalar ile kapatarak kaçmasına engel olmak. Tabi bunu yapmak söylemesi kadar kolay olmuyor. Çünkü oyundaki mavi topumuz biraz akıllı.

Çevresini tamamen turuncu toplar ile kaplayarak kaçmasına engel olmaya çalışacağınız mavi top için hamlelerinizi son derece akıllı yapmanız gerekiyor. Çünkü yapabileceğiniz hamle sayısı limitli ve ekranda yazıyor.

Grafik olarak oldukça sade ve modern görünüme sahip olan Circle The Dot oyununda bulunan online liderlik sıralaması üzerinde en çok puana sahip oyuncuları görebilirsiniz. Bu sayede kendi skorunuzu diğer oyuncular ile kıyaslayarak oyunda ne kadar başarılı olduğunuzu görebiliyorsunuz. Sınırsız oynama hakkı sayesinde topu kaçırsanız bile yeniden başlayarak devam edebilirsiniz.

Oyunu denerken edindiğim tecrübelere göre konuşmam gerekirse oyun biraz zor. Hatta epey zor. Sandığınız kadar kolay çözebileceğiniz bir bulmaca oyunu değil. Bu nedenle hamlelerinizi akıllıca yapmanız gerektiğini yineliyorum.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde boş vakitlerinizi değerlendirmek yada keyifli vakit geçirmek için bir oyun arıyorsanız Circle The Dot'a bir şans verebilirsiniz.