City Island 3 1.2.4 (Android)

City Island 3

City Island 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Island 3, Android cihazınızda internet bağlantısı olmadan da oynayabileceğiniz bir şehir kurma ve yönetme oyunu.

City Island 3, detaylı yüksek kalitede görselleri ve akıcı oynanış sunmasıyla uzun süre ekran başına kilitleneceğiniz şehir kurma oyunu. İnternet bağlantısı olmadan oynama seçeneği sunan oyunda kendi takımadalarımız üzerine hayalimizdeki topluluğu oluşturuyoruz. Cennet şehrimizi kurarken birbirinden güzel ödüllerin de sahibi oluyoruz.

Dünya genelinde en çok oynanan şehir kurma ve yönetme oyunları arasında olan City Island’ın 3. sürümünde hem içerik hem de görsellik açısından çok daha kaliteli bir oyunla karşı karşıyayız. Temelde simülasyon oyun yapısını taşısa da dünyanın dört bir ucuna yayılabiliyor olmamız ve kendi takımadalarımızın olması farklılık yaratıyor.

Her şehir simülasyon oyununda olduğu gibi City Island 3’te de her şeyi sıfırdan yapmamız gerekiyor; bunun için de doğal olarak oldukça zaman harcıyoruz. Takımadalar arasından seçimimizi yaptıktan sonra hayalimizi süsleyen şehir planını çizmeye başlıyoruz. Tabii ki öncesinde yardımcımız çıkıyor ve oyunda nasıl ilerleyeceğimizi gösteriyor. Bu noktadan sonra yönetimi ele alıyoruz. Şehrimizi oluştururken kullanabildiğimiz hem karada hem de deniz tarafında yapabildiğimiz çok sayıda yapı mevcut. Bazılarını halkımızın mutlu mesut yaşaması için, bazılarını da sadece şehrimizi güzelleştirmek adına kuruyoruz.

Köyden metropole uzanan bitmek bilmeyen bir yolculuğa çıktığımız oyunun tam Türkçe dil desteğiyle gelmesi harika. Hem menüler hem de diyalogların Türkçe olması oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

YORUMLAR