City Run 3D

City Run 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Run 3D tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir sonsuz koşu oyunu.

City Run 3D, mobil platformların en çok tercih edilen oyun kategorilerinden olan sonsuz koşu oyunlarının son temsilcilerinden bir tanesi: Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda tehlikeli şehir yollarında koşmayı huy edinmiş bir robotu kontrol ediyor ve herhangi bir engele çarpmadan mümkün olduğunca ileri gitmeyi amaçlıyoruz.

City Run 3D'de görev yapan görseller bu tarz bir oyundan beklenen kalite seviyesini rahatlıkla karşılıyor. Daha iyi örneklerine rastlamak mümkün fakat City Run 3D'nin de herhangi bir tatminsizliğe yol açacağını düşünmüyorum. Oyunda ilk başta kilitli olan ve zamanla açılan 5 farklı karakter bulunuyor. Karakterler açıldıkça seçip onlarla oynama şansına sahip oluyoruz. Oyundaki temel görevlerimiz arasında bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamak da var. Bir başka deyişle sadece engellere takılmamaya çalışmıyoruz; yapmamız gereken başka şeyler de var.

Oyunda elde ettiğimiz puanları arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz. Bu özelliği kullanarak kendi aramızda eğlenceli bir rekabet ortamı da yaratabiliyoruz.

Oyunun kontrolleri sola ve sağa sürükleme üzerine kurulu. Parmağımızı sola sürüklediğimizde karakter sola, sağa sürüklediğimizde ise karakter sağa zıplıyor. Yukarı ve aşağı sürüklemeler de ise karakter zıplıyor veya kayarak alttan geçiyor.

Yer aldığı kategoriye çok büyük bir yenilik getirmiyor olsa da City Run 3D gerçekten denemeye değer bir oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR