Clash of Battleships

Clash of Battleships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Battleships, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Clash of Battleships, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Akıcı ve basit bir düzene sahip olan oyunda pek çok taktik uygulanabiliyor.

Oynarken oldukça fazla keyif alacağınız bir oyun olan Clash of Battleships, denizlerde geçen bir stratejik savaş oyunudur. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunda savaş gemilerini yönetiyor ve savaşlara katılıyorsunuz. 200'den fazla farklı tip savaş gemisinin yer aldığı oyunda aynı zamanda dört büyük deniz de yer alıyor. Denizlerin zorlu şartlarında geçen oyunda aynı zamanda yüksek grafik kalitesi de sizleri karşılıyor. Birbirinden farklı senaryolarda arkadaşlarınızla savaşıyor ve denizlerin hakimi olmaya çalışıyorsunuz. Zevkli mücadelelere katılım sağlayın ve rakiplerinize meydan okuyun.

Oyunun Özellikleri;

  • 200'den fazla gemi
  • 4 ayrı deniz
  • Gerçekçi oyun kurgusu
  • Efsanevi savaşlar
  • Craft sistemi

Clash of Battleships oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR