Clash of Wizards: Battle Royale 0.6.0 (Android)

Clash of Wizards: Battle Royale

Clash of Wizards: Battle Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşlara katılacağız.

Play365 ekibi tarafından geliştirilen ve mobil platformda strateji oyunu olarak yayınlanan Clash of Wizards: Battle Royale tamamen ücretsiz olarak oynanıyor.

Gerçek zamanlı olarak oynanabilen yapımda dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular da yer alıyor. Goblinler, orklar, ölümsüzler ve insanların yer aldığı yapımda gerçek zamanlı olarak düellolara katılabilecek ve karşımıza çıkan rakiplerimizi yenmeye çalışacağız. Oldukça mükemmel grafiklere sahip olan oyunda kaliteli içerikler yer alıyor. Ayrıca oyun içerisinde görsel efektler de oldukça başarılı bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı karakterler yer alıyor. Bu karakterlerin kendilerine özgü yetenekleri ve özellikleri yer alıyor. Oyuncular seçtikleri birlikleri geliştirerek daha güçlü hale getirebilecekler.

Seviye sisteminin yer aldığı mobil strateji oyunda oyuncular kendi seviyelerine denge bir seviyedeki oyuncu ile karşı karşıya gelecek ve savaşacaklar. Savaşı kazanan oyuncular ödüllendirilecekler. 100 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım, hem eğlenceli hem de rekabet dolu bir oynanış atmosferi sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak oynanan mobil yapım Google Play üzerinden indiriliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR