Classic Labyrinth 3d Maze 1.9 (Android)

Classic Labyrinth 3d Maze

1.9
Classic Labyrinth 3d Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Classic Labyrinth 3d Maze, küçüş yaşlarda pek çok çocuğun severek oynamış labirent oyununun Android mobil versiyonu.

Classic Labyrinth 3d Maze, Android telefon ve tabletler üzerine ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz kadar labirent oyunu oynamanızı sağlayan eğlenceli bir oyun. Tahta bir alan üzerine kurulu farklı labirentlerden oluşan bölümleri geçebilmek için yapmanız gereken, topu bitiş noktasına götürmek.

Labirentler her zaman karışıktır. Fakat bu labirentleri çözümlemek benim gibi pek çok kişinin de hoşuna gidiyor diye tahmin ediyorum. Özellikle ilk gördüğüm anda gözlerim ile bakarak çıkış yolunu bulmaya çalışırım her zaman. Bu oyunda da tam olarak bunu yapıyorsunuz. Kontrol edeceğiniz topu en hızlı şekilde bitiş noktasına ilerletmeniz gerekiyor. Fakat bunu yaparken ufak bir sorununuz olacak. Yollardaki delikler nedeniyle pek çok yolunuz kapalı ve eğer yeterli dikkati göstermezseniz, top o delikten uçaup gidebiliyor.

Renkli ve etkileyici bir tasarıma sahip olan oyunda 12 farklı elle hazırlanmış bölüm bulunuyor. Bölümleri en hızlı şekilde geçmeye çalışmanız gerekli.

Oyunun kontrolleri de oldukça rahat. Telefon yada tabletinizi sallayarak topu yönlendirebiliyorsunuz. Oyun içerisinde 3 farklı zorluk derecesi bulunuyor. İlk başlarda kolayı seçerek ısınmanızı, daha sonra ise zorlu labirentlere geçmenizi tavsiye ederim.

3 yıldız üzerinden değerlendirilen bölümlerin hepsinden 3 yıldız alarak derece yapabilmek için bir süre oyunu oynamalısınız. Eğer bu tür bulmaca oyunları ile boş vakitlerinizi değerlendirmeyi seviyorsanız, Classic Labyrinth 3d Maze'e göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR