Classic MasterMind

Classic MasterMind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bulmaca oyunudur.

Hem masa oyunu hem de zeka oyunu diyebileceğimiz Classic Mastermind, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz çok eğlenceli ve hatta bağımlılık yapıcı klasik bir puzzle oyunudur.

Bu oyunu eskiden kağıt üzerinde sayılarla oynuyorduk. Daha sonra bilgisayar versiyonları çıktı. Şimdi de artık mobil cihazlarımızda oynama imkanına sahibiz. Sayılarla oynadığımız versiyonda hatırlayacağınız üzere 4 basamaklı bir rakam tutuyorduk ve belli sayıda tahmin hakkımız oluyordu. Buna göre rakibinizin doğru tahmin ettiğimiz rakam için 1 ya da 2 doğru şeklinde cevap veriyordunuz.

Bu oyun da aslında onun aynısı sayılır. Yalnızca burada rakamlarla değil renklerle oynuyordunuz. Oyunu bilgisayara karşı oynuyorsunuz ve 10 tahmin hakkınız bulunuyor. Her tahminden sonra kaç rengi doğru bildiğinizle ilgili bir ipucu alıyorsunuz ve bu şekilde doğru renkleri tahmin etmeniz gerekiyor.

Gerçekten eğlenceli bir oyun olan Classic MasterMind, grafiklerinde biraz daha geliştirme yapılsa çok daha güzel olabilir. Fakat bu haliyle de gayet yeterli olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de klasik zeka oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR