Classic Snake 2

Classic Snake 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Classic Snake 2, eski Nokia telefonlarında oynadığımız popüler yılan oyununu Android platformu üzerinde oynamamızı sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamasıdır.

Classic Snake 2, ülkemizde cep telefonları yeni popüler olmaya başlarken Nokia'nın en eski modellerinde bulunan klasik yılan oyununu Android platformu için yeniden tasarlayarak oynayabilmemizi sağladılar.

Nokia 3310 ve 3210 modelleri bildiğiniz üzere ülkemizde bir zamanlar en çok kullanılan cep telefonlarından bir tanesiydi. Bu modeller üzerinde bulunan yılan oyunu ise vazgeçilmez oyunlarımızdandı. Bağımlısı olduğumuz Nokia'nın yılan oyunu şimdi Android platformu üzerinde. Yenilenen tasarımı ve görselleri ile karşımıza çıkan oyunda, Android cihazınızın ekranına 3310 ve 3210 cep telefonu geliyor. Bu telefonların ekranından oynuyormuş gibi hissedeceğiniz nostalji oyunundaki diğer tüm bildiğiniz kurallar tamamen aynı. Yemleri yedikçe yılanı büyütüyor ve daha çok puan topluyorsunuz.

Özellikler:

  • Eski oyundaki aynı kontrol sistemi
  • 11 farklı bölüm
  • Nokia 3310, 3210 ve 5190 modelleri üzerinde oynama
  • 2 farklı oyun modu

Eski versiyonuna göre hiç bir eksiği bulunmayan oyunda bazı yenilikler ve geliştirmeler bulunmaktadır. Sizde yılan oynamayı özlediyseniz ve nostalji yapmak istiyorsanız Classic Snake 2 oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR