Collavo

Collavo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Collavo, kısa video klipler hazırlayabileceğiniz ve videolara ses kaydı, müzik, filtre ekleyebileceğiniz bir Android uygulaması.

Collavo, Android cihazınızla çektiğiniz videolara dilediğiniz bir ses kaydını ve müziği eklemenize izin veren ücretsiz bir kamera uygulaması olarak öne çıkıyor. Android telefon ve tabletinizin dahili kamera uygulaması ile gelen seçenekler yeterli gelmiyorsa bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Collavo içerisinde video çekme fonksiyonu ile gelen bir video düzenleme uygulaması. 4 ile 32 saniyelik kısa video klipler çekebiliyor ve videolarınıza harici bir ses kaydı yerleştirebiliyor, kitaplığınızdaki bir müziği veya uygulamanın sunduğu ücretsiz müziklerden dilediğinizi ekleyebiliyorsunuz. Hem ses kaydının, hem müziğin, hem de videonun kendi sesini dilediğiniz seviyeye getirebilmeniz de mümkün. Tabii ki video düzenleme uygulamalarının vazgeçilmezi filtreler kullanımınıza sunuluyor. Ancak filtrelerin gerçek zamanlı olarak uygulanamıyor olması güzel olmamış.
Otomatik kaydetme seçeneği de sunan Collavo, Facebook ile entegre şekilde çalışıyor. Düzenlediğiniz videoları Facebook’a HD kalitede yükleyebilmenin haricinde Facebook’taki arkadaşlarınızı da videolarınızı düzenlemeye davet edebiliyorsunuz.

Android cihazınızın hem arka hem de ön yüz kamerası ile çekim yapmanıza izin veren Collavo’nın öne çıkan özelliklerini şöyle listeleyebiliriz:

Collavo Özellikleri:

  • Tek dokunuşla tercih edilen uzunlukta kayıt yapabilme
  • Sonradan uygulanabilir çok sayıda filtre
  • Video ile bütünleşen orijinal müzikler
  • Videoyu düzenleme veya doğrudan silme
  • Ön yüz kamerasına kolaylıkla geçiş
  • Videoları HD kalitede kaydetme, Facebook’ta paylaşma