Color Catch 1.03 (Android)

Color Catch

Color Catch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz bir beceri oyunu arayanlar için zarif ve eğlenceli bir seçenek olarak dikkat çeken Color Catch ücretsiz bir opsiyon.

Bağımısız bir oyun geliştirme ekibi olarak hızlı bir çıkış yakalayan Nickervision Studios yeni bir beceri oyunuyla Android cihazlarına merhaba dedi. Color Catch isimli bu çalışmaları yine basit ama bıktırmayan beceri oyunları kervanında yer alacak şık görünümlü bir oyun. Mantığı son derece kolay anlaşılır ve kulları çabuk öğrenebilen bu oyun yine beklendiği gibi çabuk artan zorluk seviyesi nedeniyle uzmanlık için çaba sarf etmenizi gerektirecek.

Reflekslere dayalı bir oyun olan Color Catch, tek bir parmakla kontrolş etmenize rağmen kompleks sayılabilecek bir mekaniğe sahip. Temelde yukarıdan düşen renkli daireleri aşağıda bulunan çark ile eşleştirmeniz gerekiyor ve buna göre puan kazanıyorsunuz. Başlangıçta sadece ortadan yağan dairelere uyum sağlamak kolayken sağ veya sol kanada düşen daireler sıkıntı yaratmaya bnaşlayacaktır. Öte yandan oynadıkça oyunun ritmi de ciddi ölçüde artıyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için mağazaya çıkan bu oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. iOS versiyonu da yolda olmasına rağmen Android kullanıcıları ilk oynayanlar olarak avantajlı bir durumdalar. Siz de önceliği kaçırmak istemiyorsanız bu oyunu bir an evvel denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR