Color Frenzy: Fusion Crush

Color Frenzy: Fusion Crush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Frenzy: Fusion Crush oynaması oldukça leyifli bir mobil bulmaca oyunudur

Color Frenzy: Fusion Crush yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden ve bolca eğlence sunan bir mobil renk eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Color Frenzy: Fusion Crush'da sihirli bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu sihirli dünya renkleriyle göz kamaştırırken bir gün hain bir yaratık bu dünyanın renklerini çalıyor. Çalınan renkleri bulmak ve geri kazandırmak da bize düşüyor. Bu iş için sihirli dünyanın farklı yerlerini dolaşarak zorlu bulmacaları çözüyoruz ve birçok ilginç karakterle tanışıyoruz.

Color Frenzy: Fusion Crush'da temel olarak oyun tahtasında yer alan farklı renkteki taşları kontrol ediyoruz. Amacımız ise oyun tahtasında aynı renge sahip en az 3 taşı yan yana getirerek onları yok etmek. Fakat her bölümde belli bir hamle sayısına sahip olduğumuz için hamlelerimizi dikkatli bir şekilde planlamamız gerekiyor. Oyun tahtasındaki bütün renkli taşları yok ettiğimizde bölümü geçebiliyoruz.

Color Frenzy: Fusion Crush içerisinde çok sayıda bölüm içeriyor ve oyunculara uzun süren bir eğlence sunuyor. Eğer ailenizle birlikte oynayabileceğiniz keyifli bir oyun arıyorsanız Color Frenzy: Fusion Crush'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR