Color Link Lite

Color Link Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Link Lite, Android kullanıcıları tarafından sevilen ve beğenilen 3'lü eşlemeler yaparak oynayacağınız ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Color Link Lite, 3'lü eşleme oyunu olarak karşımıza çıkan eğlenceli ve ücretsiz Android oyunlarından bir tanesidir. Diğer eşleme oyunlarının aksine Color Link Lite oynarken en az 4 aynı bloğu bir araya getirmeli ve bombalar patlatmadan önce eşleştirmelisiniz. Android cihazlarınız üzeirne ücretsiz olarak indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Diğer eşleme oyunlarında blokların yerini değiştirerek eşlemeler yapabiliyorsunuz. Fakat Color Link Lite oyununda aynı şekillere sahip bloklar arasında hareket ederek eşleme yapmalısınız. blokların nerede oldukları önemli değildir. Basit olmasına rağmen oldukça heyecanlı bir oyun yapısına sahip olna Color Link Lite ile saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar;

  • Bomba: Renk bombasını patlamadan önce yok etmeniz gerekiyor.
  • Zaman: Bu oyun modunda zaman limitiniz bulunuyor.
  • Kemik: Ekranın aşağısındaki kemiği yok etmeniz gereken oyun modudur.
  • Toplama: Sınırlı süre içerisinde belirli sayıdaki bloğu toplayacağınız oyun modu.
  • Sınırsız: Adından da anlaşıldığı üzere sınırsız oyun modunda istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Fakat oyunun ücretsiz versiyon olmasından dolayı bu süre 5 dakika ile sınırlandırılmıştır.

Kendine özgü tarzı ile oldukça eğlendirici ve farklı bir bulmaca oyunu olan Color Link Lite boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Bulmaca oyunları oynamayı seviyorsanız Color Link Lite'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR