Color Trap 1.0 (Android)

Color Trap

1.0
Color Trap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Trap, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz dikkat gerektiren bir beceri oyunudur.

Color Trap, sizi zorlayacak derecede dikkat gerektiren bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, dikkatli olduğunuz ölçüde başarılı oluyor ve ilerleyebiliyorsunuz. Her yaştan insanın beğenerek oynayacağı Color Trap ile zorlu bir oyun serüvenine hazır olun.

Color Trap 'beynimiz mi bize hükmediyor yoksa biz mi beynimize hükmediyoruz?' sloganıyla karşıma çıktığında fazlasıyla dikkatimi çekmişti. İndirip denemeye karar verdim. Çok basit gibi görünse de en ufak dikkatsizlikte al aşağı olmanızın kaçınılmaz olduğu oyun, boş vakitlerde oynanabilecek eğlenceli bir yapıya sahip. Grafiklerin göze hoş geldiğinizi söylemeden geçemem. Fakat renklerin ahengi bu oyunda çoğu zaman bizi yanıltıyor. Neden mi? Color Trap'in temel amacı renklerin bizi yanıltabileceğini görmek.

Oynanış olarak çok fazla ayrıntı bulunmayan Color Trap, 8 farklı toptan oluşuyor. Bu toplar birbirinden farklı renklere sahip ve oyun içinde sürekli yer değiştiriyorlar. Yukarıda ise yine sürekli değişen renklerin isimleri var. İşte film tam da burada kopuyor. Dikkatli olmazsanız turuncu yazısının mor renkte olduğunu sanıp mor topu yakalayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, 8 farklı top sürekli yer değiştirirken, yukarıdaki renk isimleri ve renkleri birbirinden farklı oluyor. Yani orada kırmızı yazarken arkaplan rengi mavi olarak görünüyor. Dikkatli olmadığınız zaman kırmızı yazmasına rağmen mavi topu yakalayabiliyorsunuz. Oldukça sinir bozucu değil mi? Daha bitmedi. Bir de zamanla yarışıyoruz. Yakaladığımız toplar doğru oldukça bonus zaman kazanabiliyoruz. Her yanlış tahmin bizim zamanımızdan çalıyor.

4 dil seçeneği bulunan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bağımlısı olacağınıza eminim.

YORUMLAR