Cooking Fever 1.1.2 (Android)

Cooking Fever

Cooking Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Cooking Fever, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Yemek yapmayı seviyorsanız ve bu hobinizi oyunlara da taşımak istiyorsanız beğeneceğiniz bir oyun olduğunu düşündüğüm Cooking Fever aslında bir zaman yönetimi oyunu da diyebilirim.

Oyunda bir aşçı olarak oynuyor ve mutfağa girerek işe başlıyorsunuz. Bazen fast food hazırlıyor, bazen sushi yapıyor bazen de karmaşık yemekler pişiriyorsunuz. Ayrıca birbirinden leziz menüler hazırlamanız da gereken oyunda temel amacınız siparişleri zamanında müşterilere sunmak.

Bu göründüğü kadar kolay değil elbette. Size verilen görev basitmiş gibi görünse de oyun ilerledikçe daha fazla müşteri geliyor ve yanlış hazırladığınızda eksi puan alıyorsunuz. Bu yüzden aynı zamanda hem hızlı, hem doğru hem de stratejik olarak düşünüp kararlar almanız ve yemekleri bu şekilde hazırlamanız gerekiyor.

Oyunda aşçı olarak oynayabileceğiniz fırından pizzacıya, deniz ürünlerinden Hint yemeklerine farklı 8 restoran tipi bulunuyor. Bununla birlikte 150 malzeme ile pişirebileceğiniz 400'den fazla yemek ve tamamlamanız gereken 300 level de oyunda yine sizleri bekliyor.

Eğer siz de yemek yapmayı seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR