Couple Tracker

Couple Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    178

  • Üretici

    BytePioneers s.r.o.

Couple Tracker uygulamasını kullanarak, partnerinizin telefonundaki tüm mesaj ve arama kayıtlarını kendi cihazınızdan takip edebilirsiniz.

İlişkilerinde şeffaflığa önem veren çiftler için hazırlanan Couple Tracker Android uygulamasıyla, telefonunuzdaki her şeyi partnerinizle paylaşabilirsiniz.

İkili ilişkilerde çiftlerin şeffaflığa ne kadar önem verdiğini söylememe gerek yok sanırım. Bunu sağlayamayan çiftler arasında büyük problemler yaşandığını kimi zaman görmüş, kimi zaman da tecrübe etmişizdir. “Gecenin bu saatinde kim arıyor seni?”, “Kim o mesaj atan?", "Dün gece neredeydin?" gibi sorular bazen ilişkilerin sonlanmasına bile sebep olabilecek seviyeye gelebiliyor. Böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız ve saklayacak herhangi bir şeyiniz yoksa, Couple Tracker uygulamasını kullanmanızda da herhangi bir sakınca yoktur sanıyorum.

Facebook mesajlarınız, SMS’ler ve aramaları kayıt altına alarak karşı tarafa ileten ve inceleme fırsatı veren uygulama, bu konudaki birçok problemi ortadan kaldırmak için birebir gibi görünüyor. 500.000’den fazla çiftin kullandığı ve 172 milyon SMS, 18 milyon aramanın kayıt altına alındığı bu uygulamayı partnerinizle birlikte kullanmaya başlayabilir, gereksiz tartışmalara son vererek ilişkinizi daha huzurlu bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR