Cover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,149

 • Üretici

  French Fry

Cover, Android telefon ve tabletlerinizin kilit ekranlarını düzenleyerek istediğiniz şekilde kullanmanıza imkan tanıyan ücretsiz ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Cover, henüz beta aşamasında olan bir uygulama olmasına rağmen pek çok kişinin dikkatini çeken yararlı Android uygulamalarından bir tanesi. Uygulamayı kullanarak Android cihazlarınızın kilit ekranlarını daha fonksiyonel hale getirebiliyorsunuz. Uygulamanın ana fikri olan doğru zamanda doğru uygulama cümlesinden yola çıkarsak, uygulama ile birlikte evde, işte, arabada vb. gibi farklı yerlerde farklı kilit ekranları kullanabiliyorsunuz.

Örneğin iş için cihazınızın üzerinde kullandığınız uygulamaları kilit ekranında görüntüleyerek kolayca erişebilirsiniz. Fakat aynı uygulamalara evde kullanmıyorsanız, ev için farklı bir kilit ekranı oluşturabilirsiniz. Oldukça yararlı bir uygulama olan Cover, modern ve şık bir tasarıma sahip.

Android cihazlarınızın sahip olduğu standart kilit ekranını değiştirerek kendi düzenlediğiniz kilit ekranlarını kullanmanızı sağlayan uygulamada, kilit ekranına belirlediğiniz uygulamarı ekleyerek istediğiniz an kolayca ulaşabilirsiniz.

Özellikler:

 • Doğru zamanda doğru uygulamalara kolay erişim
 • Uygulamalar arasında direkt olarak geçiş
 • Akıllı ayarlamalar
 • Kullandığınız uygulamalardaki yenilikleri hızlıca kontrol etme

Kendiniz için kişisel kilit ekranları oluşturbileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz Android uygulaması Cover'ı mutlaka indirerek denemenizi tavsiye ederim. Uygulama henüz beta aşamasında olduğu için karşılaşacağınız sorunları geliştiriciye bildirmeniz uygulamanın ilerleyen süreçte daha iyi olmasına fayda sağlayacaktır.

Uygulama için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

YORUMLAR