Crazy Traffic 1.2.0 (Android)

Crazy Traffic

Crazy Traffic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Traffic akan trafikte hızla yol aldığımız ve en yüksek puanı almayı amaçladığımız bir oyun.

Yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Crazy Traffic’i de seveceğinizi düşünüyorum. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda akan trafikte hızlı bir şekilde yol alıp mümkün olduğunca fazla puan toplamaya çalışıyoruz.

Oyunun en çok hoşumuza giden yanı saf ve rafine bir oyun deneyimi sunması. Gereksiz detaylardan ve özelliklerden arındırılmış oyun yapısı sayesinde Crazy Traffic’i oynarken hem keyif alıyoruz hem de yorulmuyoruz.

Bir süre oynadıktan sonra monotonluk hissi verse de farklı araçlarla, renklerle ve diğer kişiselleştirme seçenekleriyle bu durum biraz kırılmış. Kamyonlardan tutun da spor arabalara kadar bir model çeşitliliği var. Dilediğimiz aracı seçip oyuna başlayabiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Crazy Traffic’te de araçlarımızı upgrade edebiliyoruz. Bu sayede daha hızlı gidebiliyor ve dolayısıyla daha fazla puan toplayabiliyoruz.

Genel olarak Crazy Traffic çok fazla bir oyun derinliği sunmasa da yarış ve hız bazlı oyunlardan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.