Crocodile Attack 2016 1.1 (Android)

Crocodile Attack 2016

1.1
Crocodile Attack 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crocodile Attack 2016, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Crocodile Attack 2016, vahşi doğada hepimizin korkulu rüyası olan timsahları yönettiğimiz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, yönettiğimiz timsaha yardımcı olarak insanları avlamaya çalışıyor ve karnını doyurmasına olanak sağlıyoruz. Çocukların kişisel gelişimi için etkili olabilecek seviyede bir oyun olması nedeniyle ebeveynlerin çocukları uzak tutması gerektiğini söyleyerek, incelemeye başlamak istiyorum. 

Hepimiz belgesellerde izledik, okullarda ise öğrendik: Timsahlar yırtıcı hayvanlardır. Bu yırtıcılar etle beslenirler ve karınları aç olduğunda gözleri kimseyi görmez, anında mideye indirirler. Açıkçası böyle bir ölümü kimse hak etmez diye düşünüyorum. Crocodile Attack 2016'da hangi amaçla çıkarıldı bilmiyorum ama ilginç bir fikir olması nedeniyle dikkatimi çekti. Oyunda yönettiğimiz canavar büyük bir iştahla av arıyor ve biz de ona yardım ediyoruz. 

Oyunun 3D efektlerle güzel bir tasarımı olduğunu ve gerçekçi ortamıyla sizi cezbettiğini söyleyebilirim. Plajlar, rıhtımlar ve açık deniz olmak üzere göze hoş gelen bir atmosferde oyuna ortak oluyoruz. Saldırı yapmak ve timsahı yüzdürmek için kontrollerde oldukça kolay yapılmış. Hızlı ve aksiyon dolu bir ortamda avlarımızı yakalayıp timsahın açlığını dindirmemiz gerekiyor. Ayrıca, ülke bayraklarına göre timsahın deri rengini değiştirebildiğimizi de söyleyeyim. 

İlginç bir oyun arayanlar Crocodile Attack 2016 oyununu deneyebilirler ama en başta da uyardığım gibi ebeveynlerin çocukların oynamasına izin vermemeleri faydalı olacaktır. Uyarımızı da hatırlattıktan sonra, son olarak oyunu ücretsiz indirebileceğinizi de hatırlatayım.