Crocodile Simulator 3D 1.3 (Android)

Crocodile Simulator 3D

1.3
Crocodile Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crocodile Simulator 3D, simülasoyn oyunlarından hoşlananlara farklı bir deneyim yaşatmak için tasarlandı.

Crocodile Simulator 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Aslında simülasyon oyunu denince akla genel olarak uçaklar, arabalar, kamyonlar gelse de dünyaya bir timsahın gözünden baktığımız bu oyun da simülasyon kategorisinde yer alıyor.

Son dönemlerde karşımıza çıkan keçi, aslan, köpek simülasyonu oyunlardan sonra timsah simülasyonu bizi şaşırtmadı. Fakat yırtıcı bir hayvanı kontrol edebileceğimiz için epey heyecanlandık. Nitekim oyuna girdiğimizde de yanılmadığımız anlayınca mutlu olduk. Devasa bir timsah ile etrafa saldırmak tuhaf bir şekilde oyunayanlara keyif veriyor.

Oyunda timsahımızı kontrol etmek için basit ekran dokunuşlarını yapıyoruz. Oyundaki yegane amacımız ise dinmek bilmeyen bir açlık dürtüsüne sahip olan bu timsahı doyurmak. Neyse ki oyunda başıboş dolaşmak yerine bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu sayede oyun kısa sürede sıkıcı bir hale gelmiyor ve heyecan uzun süre muhafaza edilmiş oluyor.

Her ne kadar güçlü bir timsahı yönetiyor olsak da etrafımız tehlikelerle dolu. Bizi vurmak isteyenleri anında etkisiz hale getirip kendimizi korumamız gerekiyor. Aksi halde avcıyken av konumua geçebiliriz.

Genel olarak tatmin edici bir simülasyon oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Vahşi doğa simülasyonları hoşunuza gidiyorsa Crocodile Simulator 3D'yi mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR