Crunch Gallery 1.1.0.8 (Android)

Crunch Gallery

Crunch Gallery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crunch Gallery sayesinde kalitelerini bozmadan fotoğrafların boyutlarını düşürebiliyoruz.

Crunch Gallery, Android tablet ve akıllı cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf boyutu azaltma uygulaması olarak öne çıkıyor. Özellikle çok sık fotoğraf ve video çeken kullanıcılara hitap eden bu uygulama ile birlikte artık ekstra bulut depolama alanları satın almak zorunda kalmayacağız.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama ile birlikte galerimizden seçeceğimiz fotoğrafların ve videoların boyutunu ufaltabiliyoruz. İşin en iyi tarafı ise uygulamanın bu işlemi yaparken medya dosyalarının kalitesini düşürmemesi.

Crunch Gallery'nin kullanımı son derece basit ve kolay. Sadece çalıştırıyoruz ve boyutunu ufaltmak istediğimiz fotoğrafları ve videoları seçiyoruz. Ardından uygulama seçmiş olduğumuz video ve fotoğrafları kısa süre içerisinde ufak boyutlu hale getiriyor. Yüzde elliye varan bir ufalma olduğunu söyleyebiliriz.

Pratik çalışma mantığıyla beğenimizi kazanan Crunch Gallery'nin bir diğer özelliği de kullanıcıların veri paketlerini daha verimli kullanabilemlerine yardım etmesi. Fotoğraflarımızın ve videolarımızın boyutları ufalacağı için yapacağımız paylaşımlar çok daha az veri kullanacak.

YORUMLAR